Beauty

Elektroporacija (beadatinė mezoterapija)

Tai aparatinė procedūra, kurios metu aukštos įtampos impulsai grįžtamai padidina ląstelių biomembranų pralaidumą, membranoje susidaro poros, per kurias elektrinis laukas tiesiog spaudžia makromolekules į ląstelę. Tokiu būdu į ląstelę galima suvesti tokias medžiagas kaip elastiną, kolageną, hialurono rūgštį, vitaminus ir amino rūgštis bei botulino toksino analogus.

Veiksminga

Tyrimais įrodyta, kad 80 proc. elektroporacijos metu įvedamų medžiagų patenka į dermą. Palyginimui – kitu beadatinės mezoterapijos metodu – sonoforeze – suvedama tik 15 proc.

Neskausminga

Procedūros metu jaučiami elektriniai impulsai ir vibracijos, kurie sureguliuojami pagal individualius kliento pojūčius.

Individualiai pritaikoma

Vienos procedūros metu galima suvesti skirtingus preparatus į skirtingas veido zonas, priklausomai nuo odos poreikių, pvz., dehidratuotoms zonoms – hialurono rūgštį; akių, kaktos zonoje -biomimetinius peptidus, ovalo – stangrinančias medžiagas ir pan.

Procedūros trukmė – 1 val., kaina – 50 eurų. Rekomenduojama atlikti 4-10 procedūrų kursą

Elektroporacija gali būti derinama su kitomis grožio procedūromis: radijo dažnio liftingu, veido šveitimu, fototerapija ir kt.

Indikacijos:

Aknė; randeliai, likę po aknės; išsiplėtusios poros; nudribusi, stangrumą praradusi oda; celiulitas; drėgmės balanso odoje sutrikimai; hiperpigmentacija; plaukų slinkimas; odos atstatymas po įvairių šveitimų; randai ir strijos; kuperozė; smulkios ir gilios raukšlės.

Kontraindikacijos:

Infekcijos ir užkrečiamosios ligos, padidėjusi kūno temperatūra (pvz.: karščiavimas ar stiprus uždegimas); lėtinių ligų paūmėjimas; širdies ligos ir kraujotakos sutrikimai), itin aukštas kraujo spaudimas arba apytakos sutrikimai; metaliniai implantai, tokie kaip plokštelės, protezai, širdies stimuliatoriai; nervų sistemos ligos (epilepsija, parkinsonizmas, būklė po insulto); skydliaukės ligos; insulino pompa; nėštumas ar maitinimas krūtimi; bet kurios stadijos ir formos vėžinis susirgimas; sisteminės jungiamojo audinio ligos (SLE, sklerodermija); odos infekcija, herpesas, folikulitas; aktyvios aknės ir rožinės stadijos; paralyžius, trišakio ar veido nervo neuralgija; daugybiniai ar netipiški apgamai kūno odoje.