Beauty

Kosmetologijos A, B ir C yra trys stebuklingi kosmetikos ingredientai, turintys daugybę gerų savybių ir naudojami įvairiose kosmetologinėse procedūrose bei namų naudojimo priemonėse. Juos mielai naudoju ir aš tiek namuose, tiek kabinete. Šiuo metu mano favoritas yra retinolis– namuose nakčiai tepu veidą kremu su retinoliu, paakiams turiu atskirą retinolio kremą, o kabinete Natinuel Revinol procedūra šiuo metu yra pati populiariausia (aišku, po masažų) ir mano mėgstamiausia, nes klientėms yra maloni, neskausminga, o svarbiausia – rezultatai kartais tiesiog neįtikėtini! Vitamino C kremą naudoju ryte paakiams ir vis ketinu įsigyti liposominį serumą veidui su vitaminu C (žinoma, kai pabaigsiu visus tuos serumus, kuriuos turiu). Kabinete vitamino C procedūros populiarumu nelabai nusileidžia retinoliui (o vasarą ryškiai laimi). Na, o su vitaminu B3, arba niacinamidu neturiu nei atskiro kremo, nei atskiros procedūros, bet jis įeina į daugelio mano naudojamų kremų namuose ir darbe sudėtį, nes yra nepakeičiamas, kai reikia nuraminti jautrią odą.

Ir dar nepasakiau svarbiausio dalyko – šie vitaminai yra vieni iš nedaugelio medžiagų, kurių senėjimą stabdantis ir net jauninantis poveikis yra moksliškai įrodytas! O dabar smulkiau apie juos:

A – vitaminas A, arba retinolis, yra pati stipriausia kosmetikoje naudojama veiklioji medžiaga kovojant su senėjimu. Stimuliuodamas kolageno sintezę ir ląstelių dalijimąsi, jis stipriai regeneruoja ir atjaunina odą. Be to, tai stiprus antioksidantas, saugantis odą nuo laisvųjų radikalų ir taip stabdantis senėjimo procesą. Retinolis yra labai universalus, be jauninančio poveikio, turi daugybę kitų naudingų savybių – šviesina pigmentines dėmes, gydo aknę, sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą, lygina odos reljefą, atkuria drėgmės pusiausvyrą, mažina poras.

B – vitaminas B3, turintis daugybę kitų vardų (vitaminas PP, nikotino rūgštis, niacinas, nikotinamidas, niacinamidas) taip pat yra antioksidantas, saugantis odą nuo senėjimo, skatinantis baltymų gamybą ir keramidų sintezę, mažinantis smulkias raukšleles, raudonas dėmes ir pigmentaciją.

C – vitaminas C, kaip ir retinolis, kosmetologijoje atlieka svarbų vaidmenį sprendžiant įvairias problemas: pigmentaciją – šviesindamas ir skaistindamas odą; senėijmą – stimuliuodamas kolageno ir elastino sintezę; odos raudonį – stiprindamas kapiliarus; saulės pažeistą odą – neutralizuodamas laisvuosius radikalus.

Taigi, ieškokit kosmetologijos ABC, naudokit, ateikit išbandyti😊