SONOFOREZĖ (BEADATINĖ MEZOTERAPIJA) 60 min. 35 €

Tai veikliųjų medžiagų įvedimas į gilesnius odos sluoksnius ultragarso aparatu. Kad biologiškai aktyvios medžiagos lengviau įsiskverbtų, procedūros pradžioje atliekamas ultragarsinis šveitimas. Įvedimui naudojami geliai pritaikomi pagal odos problemą: dehidratuotai odai rekomenduojama sonoforezė su hialurono rūgštimi, aknės ar rožinės spuogų kamuojamai odai rekomenduojama sonoforezė su azeloglicinu.

DARSONVALIZACIJA 15 min. 7 €

Kaina:

  • 15 min. 7 €

Darsonvalis – aukšto dažnio srovės aparatas. Jam veikiant pagerėja veido kraujotaka ir limfotaka, odos elastingumas, pagreitėja ląstelių medžiagų apykaita, greičiau pašalinami toksinai, normalizuojama riebalinių liaukų funkcija, sutraukiamos išsiplėtusios poros. Darsonvalizacijos metu išsiskiria ozonas, kuris turi bakteriocidinį ir bakteriostatinį poveikį.

Procedūra rekomenduojama odai su išsiplėtusiomis poromis, padidėjusia riebalinių liaukų funkcija, taip pat aknės kamuojamai odai.

MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA 60 - 75 min. 45 - 57 €

Kaina:

  • Naudojant tik mezopeną – 60 min. 45 €
  • Naudojant ir  sonoforezę su fototerapija – 75 min. 57 €

Procedūros metu naudojamas Fusion Mesotherapy mezopeno aparatas ir Fusion Mesotherapy kosmetika:

Valomasis kremas,  praturtintas natūraliomis amino rūgštimis. Jis ne tik nuvalo makiažą, bet ir maitina, drėkina, atgaivina odą, grąžina jai spindesį.

Enziminis šveitiklis be abrazyvinių dalelių. Sudėtyje esantys proteazės fermentai pašalina negyvas odos ląsteles, nepažeisdami odos. Šveitiklis mažina pigmentines dėmes, minkština odą, gerina riebios odos būklę, mažina poras, šalina toksinus, pagerina vėliau naudojamų produktų įsiskverbimą.

Mezoterapiniai kokteiliai su mažos molekulinės masės veikliosiomis medžiagomis, parenkami pagal odos problemą.

Kreminė veido kaukė su mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augalinėmis amino rūgštimis, ląstelių drėkinamuoju faktoriumi. Kaukė drėkina, maitina, ramina, minkština odą, mažina dehidratacijos raukšles.

Meso-T-Mask – kaukė po mezoterapijos. Itin greitai nuramina ir atgaivina odą.

Veido kremas su mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augalinėmis amino rūgštimis, ląstelių drėkinamuoju faktoriumi, taukmedžių sviestu.

FOTOTERAPIJA 60 min. 35 €

Fotonų šviesos ir ultragarsinių bangų terapija, sonoforezė (veikliųjų medžiagų įvedimas į gilesnius odos sluoksnius) su foto-biostimuliacija.

Padidina transderminį pasiekiamumą, bei skleidžiama spalvinė šviesa atlieka bio-stimuluojamąjį poveikį: raudona, žalia ir mėlyna šviesa.

Raudona šviesa

Pagerina kraujo apytaką ir kolageno gamybą, mažina raukšles, daro odą elastingesnę ir švelnesnę. Turi atgaivinantį poveikį.

Mėlyna

Idealiai tinka odos bėrimų gydymui, taip pat jautriai, riebiai odai. Reguliuoja riebalinių liaukų funkcijas, veiksminga gydant aknę ir spuogus, turi raminantį poveikį.

Žalia

Ramina paraudimus, sudirgimus, atpalaiduoja ir atgaivina odą.

Dirbame su:

Sebocalm
Natinuel
Fusion
Sothys
Sesderma
medi+derma