MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA 60 min. 60 €

Šios procedūros metu naudojamos regeneraciją skatinančios rūgštys, augimo faktorius stimuliuojantys mezoterapiniai kokteiliai, įvedami mezopeno pagalba, bei LED šviesų terapija. Procedūra turi tiek trumpalaikį liftingo efektą, tiek palieka ir ilgalaikį odos stangrumo ir atsinaujinimo rezultatą. Procedūrų kursas 3-5 procedūros, atliekamos kas 3-4 savaites.

ELEKTROPORACIJA (BEADATINĖ MEZOTERAPIJA) 60 min. - 60 €

Elektroporacija (beadatinė mezoterapija)

Mezoterapija be adatų, kai aparatu elektros impusais yar atveriamos poros ir į gilesnius odos sluoksnius suvedamos pagal odos problemą parinktos  veikliosios medžiagos: elastinas, kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminai ir amino rūgštys bei botulino toksino analogai.

Veiksminga

Tyrimais įrodyta, kad 80 proc. elektroporacijos metu įvedamų medžiagų patenka į dermą. Palyginimui – kitu beadatinės mezoterapijos metodu – sonoforeze – suvedama tik 15 proc.

Neskausminga

Procedūros metu jaučiami elektriniai impulsai ir vibracijos, kurie sureguliuojami pagal individualius kliento pojūčius.

Individualiai pritaikoma

Vienos procedūros metu galima suvesti skirtingus preparatus į skirtingas veido zonas, priklausomai nuo odos poreikių, pvz., dehidratuotoms zonoms – hialurono rūgštį; akių, kaktos zonoje -biomimetinius peptidus, ovalo – stangrinančias medžiagas ir pan.

Rekomenduojama atlikti 4-10 procedūrų kursą

Elektroporacija gali būti derinama su kitomis grožio procedūromis: radijo dažnio liftingu, veido šveitimu, fototerapija ir kt.

Indikacijos:

Aknė; randeliai, likę po aknės; išsiplėtusios poros; nudribusi, stangrumą praradusi oda; celiulitas; drėgmės balanso odoje sutrikimai; hiperpigmentacija; plaukų slinkimas; odos atstatymas po įvairių šveitimų; randai ir strijos; kuperozė; smulkios ir gilios raukšlės.

Kontraindikacijos:

Infekcijos ir užkrečiamosios ligos, padidėjusi kūno temperatūra (pvz.: karščiavimas ar stiprus uždegimas); lėtinių ligų paūmėjimas; širdies ligos ir kraujotakos sutrikimai), itin aukštas kraujo spaudimas arba apytakos sutrikimai; metaliniai implantai, tokie kaip plokštelės, protezai, širdies stimuliatoriai; nervų sistemos ligos (epilepsija, parkinsonizmas, būklė po insulto); skydliaukės ligos; insulino pompa; nėštumas ar maitinimas krūtimi; bet kurios stadijos ir formos vėžinis susirgimas; sisteminės jungiamojo audinio ligos (SLE, sklerodermija); odos infekcija, herpesas, folikulitas; aktyvios aknės ir rožinės stadijos; paralyžius, trišakio ar veido nervo neuralgija; daugybiniai ar netipiški apgamai kūno odoje.

RF/ RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS 60 min. - 50 €

Empty section. Edit page to add content here.

Dirbame su:

Natinuel
Fusion
Sesderma
medi+derma