MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA 60 min. 60 €

Šios procedūros metu naudojamos regeneraciją skatinančios rūgštys, augimo faktorius stimuliuojantys mezoterapiniai kokteiliai, įvedami mezopeno pagalba, bei LED šviesų terapija. Procedūra turi tiek trumpalaikį liftingo efektą, tiek palieka ir ilgalaikį odos stangrumo ir atsinaujinimo rezultatą. Procedūrų kursas 3-5 procedūros, atliekamos kas 3-4 savaites.

ELEKTROPORACIJA (BEADATINĖ MEZOTERAPIJA) 60 min. - 50 €

Tai aparatinė procedūra, kurios metu aukštos įtampos impulsai grįžtamai padidina ląstelių biomembranų pralaidumą, membranoje susidaro poros, per kurias elektrinis laukas tiesiog spaudžia makromolekules į ląstelę. Tokiu būdu į ląstelę galima suvesti tokias medžiagas kaip elastiną, kolageną, hialurono rūgštį, vitaminus ir amino rūgštis bei botulino toksino analogus.

Veiksminga

Tyrimais įrodyta, kad 80 proc. elektroporacijos metu įvedamų medžiagų patenka į dermą. Palyginimui – kitu beadatinės mezoterapijos metodu – sonoforeze – suvedama tik 15 proc.

Neskausminga

Procedūros metu jaučiami elektriniai impulsai ir vibracijos, kurie sureguliuojami pagal individualius kliento pojūčius.

Individualiai pritaikoma

Vienos procedūros metu galima suvesti skirtingus preparatus į skirtingas veido zonas, priklausomai nuo odos poreikių, pvz., dehidratuotoms zonoms – hialurono rūgštį; akių, kaktos zonoje -biomimetinius peptidus, ovalo – stangrinančias medžiagas ir pan.

Procedūros trukmė – 1 val., kaina – 50 eurų. Rekomenduojama atlikti 4-10 procedūrų kursą

Elektroporacija gali būti derinama su kitomis grožio procedūromis: radijo dažnio liftingu, veido šveitimu, fototerapija ir kt.

RF/ RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS 60 min. - 50 €

Empty section. Edit page to add content here.

Dirbame su:

Natinuel
Fusion
Sesderma
medi+derma