Beauty

Pastebėjau, kad žiemos metu, kai dėl šildymo oras patalpose išsausėja, o išorėje mūsų odą atakuoja drėgmė ir vėjas, daugumos klienčių problema – odos išsausėjimas dėl pažeisto apsauginio odos barjero. Jei kiek bedrėkinumėte odą, ji vis tiek išsausėjusi, šerpetojanti, gali būti, kad ši problema būdinga ir jums.

Ką daryti:

  1. Kadangi šiuo atveju odai trūksta ne tik drėgmės, bet ir lipidų, reikėtų naudoti ne tik drėkinamąsias priemones, bet ir kosmetinius produktus su liposomomis, augaliniais aliejais, turinčiais daug nesočiųjų rūgščių (abrikosų kauliukų, makadamijų, migdolų), silikonais, keramidais.
  2. Gerti daug vandens (30 ml/1 kūno masės kg), valgyti daugiau riebiųjų rūgščių (ypač omega3), turinčių maisto produktų.
  3. Grožio salonuose rekomenduojamos veido masažų ir rūgštinių piligų procedūros su gliukonolaktonu, pieno, arginino ar laktobionine rūgštimi.

Ko nedaryti: nenaudoti šveitiklių su abrazyvinėmis dalelėmis, prausiklių su detergentais, nesidaryti mikrodermabrazijos procedūrų grožio salonuose.

Jei minėtos priemonės nepadeda derėtų pasitikrinti, ar jūsų organizmui netrūksta geležies ir vitamino D. Gali būti, kad Jūsų odos barjeras pažeistas dėl pralaidaus epitelio.

Sėkmės prižiūrint ir saugant savo odą! 🙂